Na roditeljskom sastanku održanom 04.12.2017. u 18:00h, nakon prezentacije predstavnika agencija, glasovanjem većine prisutnih roditelja, učitelja voditelja i pratitelja, jednoglasno je donesena odluka da se za organizaciju "Škole u prirodi 2018. godine" odabire agencija:

MEDIA TURIST

Sukladno važećem Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, Osnovna škola Konjščina  ovdje objavljuje javne pozive turističkim agencijama za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

Povjerenstvo četvrtih razreda "ŠKOLA U PRIRODI" je pažljivo razmotrilo pristigle ponude. Nakon rasprave donijelo je zaključak:

Prihvaćaju se kao najpovoljnije ponude agencija:

Blagec turist

Media turist

Punim jedrima j.d.o.o.

​Izabrane ponude bit će prezentirane roditeljima na roditeljskom sastanku 04.12.2017. godine u 18:00 h, o čemu će  odabrani  potencijalni davatelji usluge biti obaviješteni te pozvani na sastanak u roku 3 dana od objave na web-u škole. Konačnu odluku o odabiru turističke agecnije za sklapanje ugovora donose roditelji, voditelj izleta, učitelj/i pratitelj/i većinom glasova nazočnih roditelja na roditeljskom sastanku.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.