Popis obveznih udžbenika za 2019.-2020. školsku godinu

Poštovani roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja odobrilo nam je kupnju „starih udžbenika“ (odabir 2014.) za sve učenike 2., 3., 4., 6., 7. (svi predmeti osim Fizike, Kemije i Biologije) i 8. razreda za sljedeću školsku godinu. Riječ je o udžbenicima obveznih i izbornih predmeta. Ti udžbenici, nakon što škola provede postupak nabave i kupi ih, dočekat će učenike na njihovim klupama prvoga nastavnog dana u sljedećoj školskoj godini. Kupljeni udžbenici postaju vlasništvo škole. Učenici su dužni omotati udžbenike i čuvati ih do konca sljedeće nastavne godine kada će ih naslijediti mlađi učenici.

Od sljedeće školske godine u 1. i 5. razredu te u tri predmeta (Fizika, Kemija, Biologija) 7. razreda koristit će se potpuno novi udžbenici. Nakon što učitelji do konca lipnja odaberu nove udžbenike, škola će opet pokrenuti postupak nabave i kupiti udžbenike obveznih i izbornih predmeta za sve učenike navedenih razreda.

Popis odabranih udžbenika za 1., 5. i 7. razred (BIO, KEM, FIZ), koji će se sljedeće školske godine koristiti u OŠ Konjščina, nalazi se u priloženom dokumentu pod opširnije. Navedene udžbenike roditelji ne kupuju.

Općina Konjščina je potpisala sporazum sa KZŽ o sufinanciranju radnih bilježnica, prema kojem svaka strana osigurava 50% iznosa za trošak nabave radnih bilježnica, pa roditelji trebaju samo nabaviti Geografski atlas za osnovnu školu, likovne mape ( koji nisu preko škole ) i radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnog rada programa tehničke kulture. Učenici od 1. do 4. razreda će koristiti likovne mape izdavača ALFA, a od 5. do 8. razreda ŠKOLSKA KNJIGA.

Za sve ostale informacije pratite web stranice škole.

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

Priloženi dokumenti:
Popis_udzbenika_OS_Konjscina.xlsx (25.43 KB)
POPIS_UDZBENIKA_NJEMACKI.xlsx (11.33 KB)

objavio: Zoran Vuger   datum: 2. 7. 2018.

« Srpanj 2019 »

16.07.2019. 12:10
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge izrade online oblika obrazovanja u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja appeared first on CARNET .

12.07.2019. 15:16
Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole
U subotu, 13. srpnja u 12:00 sati bit će obavljena konačna ljestvica poretka za ljetni upisni rok u srednje škole. Kandidati će ostvariti pravo upisa samo u onaj program na ... The post Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole appeared first on CARNET .