MALI ZBOR

Mali zbor naše škole sudjelovao je 9.4.2011. g. na županijskoj smotri zborova osnovnih škola

Krapinsko - zagorske županije

Zbor se predstavio sa četiri pjesme, te se istaknuo vedrom i kvalitetnom izvedbom.

Zborom je ravnala naša učiteljica glazbene kulture Kristina Banovec uz klavirsku pratnju Adama Mokosa-Pazmana.

MALI I VELIKI ZBOR NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI

Već treću godinu zaredom naša je škola sudjelovala na županijskoj smotri zborova OŠ KZŽ koja je ove godine održana 21. ožujka u Zlataru.

Na smotru su išli mali i veliki zbor naše škole. Iako smo sudjelovali u revijalnom dijelu koncerta, oba zbora su dobila pohvale od strane žirija.

Zborovima je ravnala naša učiteljica GK Kristina Banovec, a klavirska pratnja malom zboru bio je Adam Mokos - Pazman.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.