MALI ZBOR

Mali zbor naše škole sudjelovao je 9.4.2011. g. na županijskoj smotri zborova osnovnih škola

Krapinsko - zagorske županije

Zbor se predstavio sa četiri pjesme, te se istaknuo vedrom i kvalitetnom izvedbom.

Zborom je ravnala naša učiteljica glazbene kulture Kristina Banovec uz klavirsku pratnju Adama Mokosa-Pazmana.

MALI I VELIKI ZBOR NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI

Već treću godinu zaredom naša je škola sudjelovala na županijskoj smotri zborova OŠ KZŽ koja je ove godine održana 21. ožujka u Zlataru.

Na smotru su išli mali i veliki zbor naše škole. Iako smo sudjelovali u revijalnom dijelu koncerta, oba zbora su dobila pohvale od strane žirija.

Zborovima je ravnala naša učiteljica GK Kristina Banovec, a klavirska pratnja malom zboru bio je Adam Mokos - Pazman.

« Srpanj 2019 »

16.07.2019. 12:10
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge izrade online oblika obrazovanja u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – Online oblici obrazovanja appeared first on CARNET .

12.07.2019. 15:16
Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole
U subotu, 13. srpnja u 12:00 sati bit će obavljena konačna ljestvica poretka za ljetni upisni rok u srednje škole. Kandidati će ostvariti pravo upisa samo u onaj program na ... The post Objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole appeared first on CARNET .