ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB „KONJŠČINA“

Školski sportski klub (ŠSK) „Konjščina“ djeluje u okviru škole već dulje vrijeme.

Cilj ŠSK-a je uključiti što više učenika u aktivnosti koje nudi unutar izvannastavnih aktivnosti kako bi se bavili sportom, razvijali svoje sposobnosti i duh zajedništva, smisao za sportsku borbu i težnju ka sportskim uspjesima.

Isto tako je učenicima, članovima ŠSK-a, omogućeno sudjelovanje na Županijskim natjecanjima u različitim disciplinama.

U okviru ŠSK-a učenici su imali priliku trenirati badminton, rukomet, nogomet i odbojku.

U svim tim disciplinama kao i u crossu sudjelovali su na Županijskim natjecanjima.

Trenutno u školi postoji nogometna sekcija pod voditeljstvom učitelja Dragana Roksandića te rukometna i odbojkaška sekcija pod voditeljstvom Marije Karapandža, prof.TZK-a.

Sastavni dio ŠSK-a je Univerzalna sportska škola (USŠ)

UNIVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA

Program UŠŠ u OŠ Konjščina namijenjen je djeci 3. i 4. razreda osnovne škole. Sve aktivnosti vezane za njegovu realizaciju u funkciji su cjelokupnog razvoja djeteta (fizičkog, kreativnog, emotivnog, kognitivnog itd.). Program nije usmjeren na stvaranje vrhunskih športaša, već na poticanje optimalnog razvoja motoričkih potencijala djece. Motorički sadržaji izabrani su u skladu s mogućnostima djece te dobi. Treninzi se odvijaju u školskim dvoranama u trajanju od 45 minuta (dva puta tjedno).

Rad s djecom provode isključivo profesori tj. nastavnici kineziologije/tjelesne kulture.

RASPORED TRENINGA

ODBOJKA

PONEDJELJAK, UTORAK (mala dvorana), ČETVRTAK           13,15 – 14,00 (7.sat)

RUKOMET

UTORAK        13,15 – 14,00 (7.sat)

USŠ

PONEDJELJAK I SRIJEDA          12,20 – 13,10 (6.sat)

Priloženi dokumenti:
KORAK DO MEDALJE.docx

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."