Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Ukupno: 199329
Danas: 3

Već više godina u našoj školi djeluje izvan nastavna aktivnost Male vezilje. Voditeljica aktivnosti je učiteljica Dubravka Mihalic, a grupu pohađaju učenice i učenici od drugog do četvrtog razreda. Namjena ove izvan nastavne aktivnosti je potaknuti želju za otkrivanjem kulturne baštine svog zavičaja i domovine, oživjeti i sačuvati od zaborava način izrade rukotvorina, njegovati kulturnu tradiciju vezanu uz ručne radove razvijajući ljubav prema kućnoj radinosti i želju da i sami sudjeluju u izradi rukotvorina.

Lijepo se družimo, surađujemo, razvijamo strpljivost i kreativnost u radu. Vođene sve sigurnijim prstićima, njihove kačkalice ostavljaju trag radosti, druženja i prijateljstva.

Nastava na daljinu

Microsoft Teams

(kliknite na poveznicu)

VIRTUALNA ZBORNICA

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

Priloženi dokumenti:
RASPORED ZVONA.pdf

« Prosinac 2020 »

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .