Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB „KONJŠČINA“

Školski sportski klub (ŠSK) „Konjščina“ djeluje u okviru škole već dulje vrijeme.

Cilj ŠSK-a je uključiti što više učenika u aktivnosti koje nudi unutar izvannastavnih aktivnosti kako bi se bavili sportom, razvijali svoje sposobnosti i duh zajedništva, smisao za sportsku borbu i težnju ka sportskim uspjesima.

Isto tako je učenicima, članovima ŠSK-a, omogućeno sudjelovanje na Županijskim natjecanjima u različitim disciplinama.

U okviru ŠSK-a učenici su imali priliku trenirati badminton, rukomet, nogomet i odbojku.

U svim tim disciplinama kao i u crossu sudjelovali su na Županijskim natjecanjima.

Trenutno u školi postoji nogometna sekcija pod voditeljstvom učitelja Dragana Roksandića te rukometna i odbojkaška sekcija pod voditeljstvom Marije Karapandža, prof.TZK-a.

Sastavni dio ŠSK-a je Univerzalna sportska škola (USŠ)

UNIVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA

Program UŠŠ u OŠ Konjščina namijenjen je djeci 3. i 4. razreda osnovne škole. Sve aktivnosti vezane za njegovu realizaciju u funkciji su cjelokupnog razvoja djeteta (fizičkog, kreativnog, emotivnog, kognitivnog itd.). Program nije usmjeren na stvaranje vrhunskih športaša, već na poticanje optimalnog razvoja motoričkih potencijala djece. Motorički sadržaji izabrani su u skladu s mogućnostima djece te dobi. Treninzi se odvijaju u školskim dvoranama u trajanju od 45 minuta (dva puta tjedno).

Rad s djecom provode isključivo profesori tj. nastavnici kineziologije/tjelesne kulture.

RASPORED TRENINGA

ODBOJKA

PONEDJELJAK, UTORAK (mala dvorana), ČETVRTAK           13,15 – 14,00 (7.sat)

RUKOMET

UTORAK        13,15 – 14,00 (7.sat)

USŠ

PONEDJELJAK I SRIJEDA          12,20 – 13,10 (6.sat)

Priloženi dokumenti:
KORAK DO MEDALJE.docx

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Svibanj 2019 »

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .