Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Ukupno: 199329

ENERGETSKA OBNOVA OŠ KONJŠČINA

Poštovani roditelji i učenici,

u tijeku je energetska obnova zgrada OŠ Konjščina i SŠ Konjščina. Svakodnevno će se pojavljivati nova pravila kretanja, buka, strojevi, oprema …. Prostori naših škola postaju jedno veliko gradilište, uz koje mi moramo održavati svoju nastavu i omogućiti sigurno kretanje djece i odraslih  Prostor oko škole je ograđen zaštitnom ogradom i pristup nezaposlenim i neovlaštenim osobama je strogo zabranjen. Molimo za razumijevanje sve učenike i njihove roditelje jer će do kraja tekuće školske godine biti promjena u rasporedu učionica u kojima se odvija nastava, ovisno o dijelovima škole u kojima će se izvoditi radovi, te sve ostale korisnike prostora škole što će u svom radu ponekad biti ometani aktivnostima koje će se odvijati na gradilištu. Upozoravamo sve osobe da budu pažljive prilikom kretanja po terenu oko škole, slijede istaknute upute i ne ulaze u ograđeni prostor oko škole. SIGURNOST DJECE JE NA PRVOM MJESTU.

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

objavio: Zoran Vuger   datum: 20. 1. 2020.

Nastava na daljinu

Microsoft Teams

(kliknite na poveznicu)

VIRTUALNA ZBORNICA

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

Priloženi dokumenti:
RASPORED ZVONA.pdf

« Prosinac 2020 »

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .