Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Županijsko natjecanje iz odbojke

Odbojkašice petih i šestih razreda su na Županijskom natjecanju iz odbojke, koje je održano 8.5.2019. u srednjoj školi Bedekovčina, osvojile 5. mjesto od ukupno 5 škola.

U ekipi su igrale Iva Ozimec, Ela Hruškar, Lorena Škreb, Kristina Pažur, Veronika Prišćan, Lana Sovec, Magdalena Lugar, Julia Gluhak i Petra Lisak.

Svih 5 škola igrala je po četiri utakmice. Naše su cure probile led igravši protiv djevojaka iz Bedekovčine. Nakon dva seta praćena tremom cure su nažalost izgubile utakmicu. Iduću utakmicu su igrale protiv Zlatara, tu su utakmicu izgubile s najvećom razlikom u poenima te im je ta utakmica najteže pala. S malo manje pouzdanja, nezadovoljne svojim rezultatima, zaigrale su svoju treću utakmicu sa Zabokom. Nju su igrale pažljivije, ali su nažalost ponovno izgubile s malo manjom razlikom u poenima. Vidjevši svoj napredak u trećoj utakmici hrabrije su zaigrale svoju već četvrtu utakmicu s Kumrovcem. Tu su utakmicu zamalo pobijedile, no ekipa iz Kumrovca je imala više sreće i pobijedila ih s najmanjom razlikom u poenima.

Unatoč gubitku svih utakmica djevojke su ponosne na svoj trud i rad jer znaju da je odbojka u Zagorju  napredovala uz pomoć dvaju klubova. Također im je drago to što su jedne od 5 škola koje su se odazvale natjecanju od ukupno 32-ije škole na području Krapinsko-zagorske županije.

Možda naše djevojke nisu baš uspješno odigrale utakmice, ali su zato pohvaljene kao najvedrija i najsloženija ekipa, koja se veselila svakom dobivenom poenu i međusobno se podržavala tijekom onih izgubljenih, bile potpora jedne drugima.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 9. 5. 2019.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Svibanj 2020 »

29.05.2020. 11:51
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – nabava digitalnih obrazovnih sadržaja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave digitalnih obrazovnih sadržaja za dio predmeta od 5. do 8. razreda osnovne škole i od 1. do 4. ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak – nabava digitalnih obrazovnih sadržaja appeared first on CARNET .

22.05.2020. 12:03
INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac
Postovani, Danas, oko 11:15 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost od Zagreba prema Zadru, Sibeniku i Karlovcu. S postovanjem, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne ... The post INFO Otklonjene poteskoce – Zadar, Sibenik, Karlovac appeared first on CARNET .