4.a i 4.b - Škola u prirodi

Učenici 4.a i 4.b, sa svojim učiteljicama Vinkom Sviben, Darinkom Punek i Martinom Kovačko,  bili su od 5. – 8. lipnja 2018. U Školi u prirodi sa sjedištem u Biogradu na Moru. Bilo je bajkovito u Ogulinu u Ivaninoj kući bajki. Slušali smo pripovijesti o uskocima u tvrđavi Nehaj u Senju. Pozorno smo pratili duhovito izlaganje u Sokolarskom centru u Šibenskoj Dubravi. Upoznali smo zanimljivosti spužvarstva na otoku Krapnju. Posjetili smo Solanu u Ninu i naučili sve o proizvodnji soli od davnina. Razgledali smo povijesne gradove Nin, Zadar i Šibenik te znamenitosti. U NP Krka uživali smo u žuboru vode Skradinskoga buka te sudjelovali u radionici Mali čuvari prirode. Svaki dan imali smo Školu plivanja u bazenu i kupali se u moru. U hotelu Adria uživali smo raznovrsnoj i ukusnoj hrani. Na povratku smo se popeli na kninsku tvrđavu i zapjevali našu himnu jer smo vidjeli mnoge  ljepote naše domovine.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 12. 6. 2018.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.