4.a i 4.b - Škola u prirodi

Učenici 4.a i 4.b, sa svojim učiteljicama Vinkom Sviben, Darinkom Punek i Martinom Kovačko,  bili su od 5. – 8. lipnja 2018. U Školi u prirodi sa sjedištem u Biogradu na Moru. Bilo je bajkovito u Ogulinu u Ivaninoj kući bajki. Slušali smo pripovijesti o uskocima u tvrđavi Nehaj u Senju. Pozorno smo pratili duhovito izlaganje u Sokolarskom centru u Šibenskoj Dubravi. Upoznali smo zanimljivosti spužvarstva na otoku Krapnju. Posjetili smo Solanu u Ninu i naučili sve o proizvodnji soli od davnina. Razgledali smo povijesne gradove Nin, Zadar i Šibenik te znamenitosti. U NP Krka uživali smo u žuboru vode Skradinskoga buka te sudjelovali u radionici Mali čuvari prirode. Svaki dan imali smo Školu plivanja u bazenu i kupali se u moru. U hotelu Adria uživali smo raznovrsnoj i ukusnoj hrani. Na povratku smo se popeli na kninsku tvrđavu i zapjevali našu himnu jer smo vidjeli mnoge  ljepote naše domovine.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 12. 6. 2018.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.