Projektni dan - Kružnice

U utorak, 6. veljače 2018. učenici sedmih razreda imali su projektni dan s temom Kružnice. Cilj projekta bio je oslikati zid dvorane TZK-a krugovima raznih veličina koji bi poslužili kao mete za gađanje, odnosno, bacanja loptica u zid. Projekt je trajao 3 školska sata i na njemu su uz učenike sudjelovale učiteljica matematike Marina Jelenčić , učiteljica likovne kulture Mirela Duktaj i učiteljica TZK-a Marija Karapandža. Učenici su bili podijeljeni u grupe te je svaka grupa crtala svoj krug koji se pretvorio u cvijet. Najprije su iscrtani krugovi za što se koristio starinski šestar, dvije olovke povezane špagom, u čemu je učenicima pomogla učiteljica Jelenčić. Nakon isrtavanja, uz pomoć učiteljice Duktaj, dogovorene su boje te su učenici ofarbali cvijetove i mete. Na kraju se cijela priča zaokružila nogometnom i odbojkaškom loptom. Rezultat je lijepo oslikan zid koji možete vidjeti u galeriji slika.

Marija Karapandža, prof.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 11. 2. 2018.

« Rujan 2018 »

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.