Roditelj – gost u 1.a razredu

U četvrtak, 14. prosinac 2017. godine, mama Roberta Nahod, učenici 1.a razreda i učiteljica Dubravka Mihalic odradili su dvosatnu kreativnu radionicu na kojoj su izradili božićne svijećnjake i ukrase. Njih će prodavati na božićnom sajmu za dobrotvorne svrhe.

U veselom ozračju pokazali su svoju kreativnost salvetnom tehnikom (dekupaž), a tome je pridonijela pozitivna emocionalna klima u učionici koju su sudionici stvorili slušajući i pjevajući božićne pjesme. Učenici se raduju i s nestrpljenjem očekuju petak, 22.prosinac, kada će sa svojim roditeljima doći na božićni sajam.

Radost  u srcu, u duši veselje, osmjeh na licu to su naše želje. Pored sebe da imate drage Vam ljude i da Vam ovaj Božić jako sretan bude.

Slike kako je tekla izrada božićnih svijećnjaka i ukrasa možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 15. 12. 2017.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.