Dan kruha u našoj školi

23.listopada 2017. u školi smo obilježili Dan kruha. Ove godine tema nam je bila med i proizvodi od meda. Cijeli taj dan bio je posvećen medu i pčelama. Učenici Eko grupe za nas su pripremili kratki program na kojem smo čuli mnoge zanimljivosti o pčelama. U goste su nam došli i učenici Područne škole u Jertovcu. Oni su za nas pripremili kratki igrokaz. Na kraju programa kolače i kruh blagoslovio nam je naš velečasni Milan Pušec.

Učiteljice Blaženka Kocman i Gordana Kralj (voditeljice Eko škole) organizirale su nam lijepi i poučan susret sa pčelarom za sve učenike. Pčelar, naš gost, bio je gospodin Nado Antonina. On je sada u mirovini. Bio je učitelj i nekoliko godina  ravnatelj naše škole. Njegovo izlaganje je bilo jaaakooo zanimljivo i poučno.

Dan smo ZASLADILI slasticama koje su za nas pripremile naše mame i bake. Našlo se tu medenjaka,paprenjaka,medenih pita….baš nam je bilo slatko.

Hvala učiteljicama, mama i bakama na ovako poučnom i slatkom danu!  Fotografije pogledajte u  foto-galeriji!

objavio: Draženka Kuzman   datum: 25. 10. 2017.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.