Županijsko natjecanje iz stolnog tenisa

24.2.2017. dječaci Školskog sportskog društva Konjščina u sastavu: Tomislav Svrtan, Luka Petriček, Tomislav Drvar i Martin Poštek sudjelovali su na turniru u stolnom tenisu KZŽ-a u Krapini. Na turniru je sudjelovalo 10 škola koje su bile podijeljene u tri skupine.

OŠ Konjščina je igrala u skupini s osnovnom školom iz Zaboka, Lobora i Gornje Stubice. Fotografije!

Prvi susret se igrao sa Zabokom i u tom susreti naši dječaci realno nisu imali šanse jer u Zaboku postoji stolnoteniski klub i ta škola već godinama sudjeluje na Državnom natjecanju. Međutim, taj je susret dobro došao za zagrijavanje i pripremu za sljedeće susrete koje su naši dječaci dobili.

Rezultati su bili sljedeći:

ZABOK- OŠ "KSAVERA Š. G" - KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 3:0

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA  -   KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA   1:3

KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA  -   LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA     3:0

S dvije pobjede u skupini naša je škola ušla u polufinale gdje smo odigrali još dva meča. Oba meča smo izgubili.

POLUFINALE

ZABOK- OŠ "KSAVERA Š. G" - DONJA S.- OŠ D. STUBICA.  3:0

KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA  - VELIKO T.- OŠ VELIKO T.    1:3

FINALE

ZABOK- OŠ "KSAVERA Š. G"- VELIKO T.- OŠ VELIKO T  3:0

DONJA S.- OŠ D. STUBICA  -  KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA   3:0

Konačan poredak:

1. ZABOK- OŠ "KSAVERA Š. G"

2. VELIKO T.- OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

3. DONJA S.- OŠ D. STUBICA

4. KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA

Treba napomenuti da prve tri škole turnira imaju u svom mjestu stolnoteniske klubove i da je teško igrati protiv utreniranih igrača. Stoga su plasman i igra naših dječaka, a i činjenica da prvi put sudjelujemo na ovakvom turniru, više nego očekivani.

Dječaci ŠŠD Konjščina su dali svoj maksimum u igri, vrlo su se dobro uklopili u turnir, naučili nešto od iskusnijih igrača i dobro se zabavili.

Čestitam svim dječacima na vrlo dobroj igri i ugodno provedenom danu na turniru.

Marija Karapandža, prof. TZK

objavio: Draženka Kuzman   datum: 2. 3. 2017.

Novi brojevi telefona

Ravnatelj: 049/465-111

Tajnik: 049/465-116

Računovođa: 049/426-116

Pedagog: 049/465-112

FAX: 049/465-716

Garderobni ormarići

Klikni  ovdje!

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.