Županijsko natjecanje iz odbojke

Odbojkašice sedmih i osmih razreda su na Županijskom natjecanju iz odbojke, koje je održano 16.2.2017 u srednjoj školi Pregrada, osvojile 4. mjesto od ukupno 9 škola.

Natjecanje se odvijalo po grupama, naše su se cure susrele s OŠ Mače, Donjom Stubicom te naposljetku OŠ Klanjec.

U prvoj su se utakmici okušale protiv OŠ Mača protiv kojih su teškom utakmicom i jakim protivnicima izgubile. Drugu su takmicu igrale protiv Donje Stubice Jakim servama, dobrom organizacijom i najbitnije jakom voljom uspjele su pobjediti te su tom pobjedom prošle skupinu i natjecale se za 3. mjesto što su nažalost izgubile.

Za 3. mjesto su igrale protiv OŠ Klanjec koji je bio prejak za naše cure, no naše se odbojkašice nisu predale i igrale su najbolje što su mogle i kako se kaže ostavile su  dušu  na terenu. S natučenim koljenima i padovima uspjele su osvojiti 4. mjesto. Velike čestitke za odbojkašice!

Andrian Curiš, 8. a

Osvrt učiteljice TZK

Djevojčice su pokazale vrlo dobru igru na ovom turniru. I ja im čestitam u svoje ime.

Ovom bih prilikom htjela obavijestiti sve učenice da u OŠ Mače postoji odbojkaški klub koji prima sve zainteresirane djevojčice da se upišu. Prve tri škole ovog turnira su škole koje u svojim mjestima treniraju u odbojkaškom klubu te je njihova igra sada puno ispred igre ostalih škola koje treniraju samo u školi. Sve zainteresirane učenice koje bi željele trenirati u klubu mogu mi se javiti.

Marija Karapandža, prof. TZK

objavio: Draženka Kuzman   datum: 2. 3. 2017.

« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.