Županijsko natjecanje iz odbojke

Odbojkašice sedmih i osmih razreda su na Županijskom natjecanju iz odbojke, koje je održano 16.2.2017 u srednjoj školi Pregrada, osvojile 4. mjesto od ukupno 9 škola.

Natjecanje se odvijalo po grupama, naše su se cure susrele s OŠ Mače, Donjom Stubicom te naposljetku OŠ Klanjec.

U prvoj su se utakmici okušale protiv OŠ Mača protiv kojih su teškom utakmicom i jakim protivnicima izgubile. Drugu su takmicu igrale protiv Donje Stubice Jakim servama, dobrom organizacijom i najbitnije jakom voljom uspjele su pobjediti te su tom pobjedom prošle skupinu i natjecale se za 3. mjesto što su nažalost izgubile.

Za 3. mjesto su igrale protiv OŠ Klanjec koji je bio prejak za naše cure, no naše se odbojkašice nisu predale i igrale su najbolje što su mogle i kako se kaže ostavile su  dušu  na terenu. S natučenim koljenima i padovima uspjele su osvojiti 4. mjesto. Velike čestitke za odbojkašice!

Andrian Curiš, 8. a

Osvrt učiteljice TZK

Djevojčice su pokazale vrlo dobru igru na ovom turniru. I ja im čestitam u svoje ime.

Ovom bih prilikom htjela obavijestiti sve učenice da u OŠ Mače postoji odbojkaški klub koji prima sve zainteresirane djevojčice da se upišu. Prve tri škole ovog turnira su škole koje u svojim mjestima treniraju u odbojkaškom klubu te je njihova igra sada puno ispred igre ostalih škola koje treniraju samo u školi. Sve zainteresirane učenice koje bi željele trenirati u klubu mogu mi se javiti.

Marija Karapandža, prof. TZK

objavio: Draženka Kuzman   datum: 2. 3. 2017.

« Travanj 2018 »

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.