Učenici naše škole sudjelovali su na 11. Sajmu pri Starom gradu

Učenici naše škole sudjelovali su na 11. Sajmu pri Starom gradu održanom u subotu, 6. svibnja.

Učenici 4.b igrali su se kazališta. Animirajući lutke privlačili su pažnju malih znatiželjnika te im pokazali kako nastaje lutkarska predstava. Izveli su i predstavu „Sonja, ke glumiš!“ koju su uvježbali sa svojom učiteljicom Snježanom Prpić Bernobić.

Povjesničari, koje je uvježbao prof. Dragan Roksandić, izveli su predstavu „Velikaši muljatori“ prema tekstu Sonje Gregurić. Učiteljica Maja Đurđinovski pripremila je predstavu „Legenda o sunčanoj vuri“ u sklopu aktivnosti Društva Naša djeca. Svi učenici mogli su sudjelovati u radionicama srednjevjekovnog tabora DND-a, a jednu od njih, onu o povijesti Starog grada, vodio je prof. Roksandić.

Bilo je zabavno, zanimljivo, poučno i veselo.

objavio: Zoran Vuger   datum: 8. 5. 2017.

« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.