Zapaženi uspjeh naših učenika na likovno-literarnom natječaju UVSPDR „ Barun“ – 1. nagrada Karlu Vragotuku iz PŠ Jertovec

U utorak, 12.2.2019. u zabočkoj Gradskoj knjižnici dodijeljene su nagrade i priznanja učenicima i mentorima koji su sudjelovali u projektu „ Promicanje istine o Domovinskom ratu“ kojeg provodi Udruga veterana specijalne policije Domoviskog rata Barun.

Petero naših učenika nagrađeno je za svoje literarne radove. U kategoriji učenika nižih razreda osnovnih škola prva nagrada pripala je učeniku Karlu Vragotuku, druga nagrada dodijeljena je Eleni Šabarić, dok je treća pripala Mateu Kavuru, a četvrta Aleksandri Vragotuk.  Mentorica učenika bila je učiteljica Maja Đurđinovski.

Željka Hazulin osvojila je drugu nagradu u kategoriji učenika od petog do osmog razreda pod mentorstvom učiteljice Mateje Nemčić.

Događaj je bio medijski popračen pa smo tako mogli vidjeti  i čuti kako Karlo recitira svoju pjesmu u HRT-om „Regionalnom dnevniku“.

Čestitke učenicima i mentoricama!

Katalog dječjih radova možete pogledati na linku: http://online.fliphtml5.com/kdgzh/ayxd/?fbclid=IwAR3UzlP0UJ5kJHn_AFFMa3BegLFMl6nVKPUOrzmIYkKtKDqz7lTGykTnRNY

objavio: Draženka Kuzman   datum: 19. 2. 2019.

« Svibanj 2019 »