OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RADIONICA TIJEKOM PROLJETNOG ODMORA UČENIKA

Proljetni odmor učenika počinje u četvrtak 29.3.2018. Redovna nastava počinje u ponedjeljak 9.4.2018.

Za vrijeme proljetnog odmora učenika u OŠ Konjščina održat će se kreativne radionice za sve zainteresirane učenike. Uključili smo se u održavanje radionica tijekom proljetnih praznika učenika na inicijativu Future, radne skupine za darovite učenike Krapinsko-zagorske županije. Popis radionica možete vidjeti u prilogu.

SRETAN USKRS !

Pod opširnije pogledajte kako je bilo na radionicama.

Učiteljice Darinka Punek i Vinka Sviben održale su likovno-kreativnu radionicu: Proljetna košarica. U  veselom raspoloženju brzo je proteklo nekoliko sati.  Vrijedne djevojčice izradile  su maštovite  poklon-košarice za posude s cvijećem. Foto-galerija.

Pod vodstvom učiteljica Mateje Nemčić i Kristine Jugo održana je radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike Zaplešimo zajedno. Na radionici je sudjelovalo desetak učenika predmetne nastave koji su učili osnovne korake latinoameričkih i tradicionalnih folklornih plesova, uvidjeli dobrobiti plesanja te su potaknuti tim aktivnostima iskazali zanimanje za daljnje napredovanje u tom području.

Pod vodstvom učiteljice Kristine Benčić održana je radionica GLAZBENOG STVARALAŠTVA. Cilj radionice je bio razvijati dječju kreativnost i  osjećaj za ritam. Učenici su uz pomoć učiteljice osmislili melodiju  pjesmice  Bregi. Nakon dobro uvježbane melodije pjesmicu smo obogatili i odgovarajućom ritamskom pratnjom na dječjem instrumentariju te odgovarajućom interpretacijom.

Priloženi dokumenti:
Proljetne_radionice_2018.pdf (283.04 KB)

objavio: Zoran Vuger   datum: 23. 3. 2018.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.