OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RADIONICA TIJEKOM PROLJETNOG ODMORA UČENIKA

Proljetni odmor učenika počinje u četvrtak 29.3.2018. Redovna nastava počinje u ponedjeljak 9.4.2018.

Za vrijeme proljetnog odmora učenika u OŠ Konjščina održat će se kreativne radionice za sve zainteresirane učenike. Uključili smo se u održavanje radionica tijekom proljetnih praznika učenika na inicijativu Future, radne skupine za darovite učenike Krapinsko-zagorske županije. Popis radionica možete vidjeti u prilogu.

SRETAN USKRS !

Pod opširnije pogledajte kako je bilo na radionicama.

Učiteljice Darinka Punek i Vinka Sviben održale su likovno-kreativnu radionicu: Proljetna košarica. U  veselom raspoloženju brzo je proteklo nekoliko sati.  Vrijedne djevojčice izradile  su maštovite  poklon-košarice za posude s cvijećem. Foto-galerija.

Pod vodstvom učiteljica Mateje Nemčić i Kristine Jugo održana je radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike Zaplešimo zajedno. Na radionici je sudjelovalo desetak učenika predmetne nastave koji su učili osnovne korake latinoameričkih i tradicionalnih folklornih plesova, uvidjeli dobrobiti plesanja te su potaknuti tim aktivnostima iskazali zanimanje za daljnje napredovanje u tom području.

Pod vodstvom učiteljice Kristine Benčić održana je radionica GLAZBENOG STVARALAŠTVA. Cilj radionice je bio razvijati dječju kreativnost i  osjećaj za ritam. Učenici su uz pomoć učiteljice osmislili melodiju  pjesmice  Bregi. Nakon dobro uvježbane melodije pjesmicu smo obogatili i odgovarajućom ritamskom pratnjom na dječjem instrumentariju te odgovarajućom interpretacijom.

Priloženi dokumenti:
Proljetne_radionice_2018.pdf (283.04 KB)

objavio: Zoran Vuger   datum: 23. 3. 2018.

« Svibanj 2018 »

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.