OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RADIONICA TIJEKOM PROLJETNOG ODMORA UČENIKA

Proljetni odmor učenika počinje u četvrtak 29.3.2018. Redovna nastava počinje u ponedjeljak 9.4.2018.

Za vrijeme proljetnog odmora učenika u OŠ Konjščina održat će se kreativne radionice za sve zainteresirane učenike. Uključili smo se u održavanje radionica tijekom proljetnih praznika učenika na inicijativu Future, radne skupine za darovite učenike Krapinsko-zagorske županije. Popis radionica možete vidjeti u prilogu.

SRETAN USKRS !

Pod opširnije pogledajte kako je bilo na radionicama.

Učiteljice Darinka Punek i Vinka Sviben održale su likovno-kreativnu radionicu: Proljetna košarica. U  veselom raspoloženju brzo je proteklo nekoliko sati.  Vrijedne djevojčice izradile  su maštovite  poklon-košarice za posude s cvijećem. Foto-galerija.

Pod vodstvom učiteljica Mateje Nemčić i Kristine Jugo održana je radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike Zaplešimo zajedno. Na radionici je sudjelovalo desetak učenika predmetne nastave koji su učili osnovne korake latinoameričkih i tradicionalnih folklornih plesova, uvidjeli dobrobiti plesanja te su potaknuti tim aktivnostima iskazali zanimanje za daljnje napredovanje u tom području.

Pod vodstvom učiteljice Kristine Benčić održana je radionica GLAZBENOG STVARALAŠTVA. Cilj radionice je bio razvijati dječju kreativnost i  osjećaj za ritam. Učenici su uz pomoć učiteljice osmislili melodiju  pjesmice  Bregi. Nakon dobro uvježbane melodije pjesmicu smo obogatili i odgovarajućom ritamskom pratnjom na dječjem instrumentariju te odgovarajućom interpretacijom.

Priloženi dokumenti:
Proljetne_radionice_2018.pdf (283.04 KB)

objavio: Zoran Vuger   datum: 23. 3. 2018.

« Studeni 2018 »

15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.