Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Od 11. svibnja 2020. se kreće sa planiranim aktivnostima vezanima uz upis djece u I. razred osnovne škole.

Poštovani roditelji ,u nastavku vam na znanje prosljeđujemo dopis Ministarstva zdravstva upućen zavodima za javno zdravstvo (školska medicina pripada zavodima za javno zdravstvo) i Preporuke Hrvatskog društva za školsku i sveučilišnu medicinu (HDŠSM) Hrvatskoga liječničkog zbora. Iz navedenog je vidljivo da školska medicina nastavlja s radom u reaktiviranom opsegu što uključuje i provedbu sistematskih pregleda djeteta prije upisa u prvi razred osnovne škole.

Od ovog tjedna započinjemo sa sistematskim pregledima djece prije upisa u prvi razred koji će se obavljati u ordinaciji školske medicine u Zlataru. Obzirom na epidemiološku situaciju te potrebnu dezinfekciju i prozračivanje prostora minimalno 10 minuta, termini za naručivanje biti će svakih 40 min /ovisno o individualnim potrebama svakog djeteta/ kako bismo osigurali adekvatnu socijalnu i vremensku distancu između svakog pacijenta.

Nadam se da ćemo uz dobru organizaciju i planiranje uspješno provesti i završiti upise i u ovim izvanrednim okolnostima, na radost i zadovoljstvo svih nas, a osobito djece i njihovih roditelja.
Kontakt broj: mob 091 738 8890; e-mail: skolskazlatar@zzjzkzz.hr
/molim zvati u vremenu  od 7-8 h i od 14-15 h radnim danom od ponedjeljka do petka, a na e-mail poruke odgovarati ćemo u roku 24 sata radnim danom/

Planirani dani za sist. preglede u ordinaciji školske medicine ZZJZ KZŽ /adresa: I.G.Kovačića 1, Zlatar (zgrada Doma zdravlja, poseban ulaz desno od ulaza u Dom zdravlja/; 08., 09. i 10. 06. 2020., a točne termine dogovorit ćemo s roditeljima!

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta, odnosno učenika zbog upisa u prvi razred, koji provode Stručna povjerenstva škola i ureda nadležnih za obrazovanje, za sada se još neće provoditi.

objavio: Zoran Vuger   datum: 12. 5. 2020.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Rujan 2020 »

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci