Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

ENERGETSKA OBNOVA OŠ KONJŠČINA

Poštovani roditelji i učenici,

u tijeku je energetska obnova zgrada OŠ Konjščina i SŠ Konjščina. Svakodnevno će se pojavljivati nova pravila kretanja, buka, strojevi, oprema …. Prostori naših škola postaju jedno veliko gradilište, uz koje mi moramo održavati svoju nastavu i omogućiti sigurno kretanje djece i odraslih  Prostor oko škole je ograđen zaštitnom ogradom i pristup nezaposlenim i neovlaštenim osobama je strogo zabranjen. Molimo za razumijevanje sve učenike i njihove roditelje jer će do kraja tekuće školske godine biti promjena u rasporedu učionica u kojima se odvija nastava, ovisno o dijelovima škole u kojima će se izvoditi radovi, te sve ostale korisnike prostora škole što će u svom radu ponekad biti ometani aktivnostima koje će se odvijati na gradilištu. Upozoravamo sve osobe da budu pažljive prilikom kretanja po terenu oko škole, slijede istaknute upute i ne ulaze u ograđeni prostor oko škole. SIGURNOST DJECE JE NA PRVOM MJESTU.

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

objavio: Zoran Vuger   datum: 20. 1. 2020.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Srpanj 2020 »

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .