Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

ENERGETSKA OBNOVA OŠ KONJŠČINA

Poštovani roditelji i učenici,

u tijeku je energetska obnova zgrada OŠ Konjščina i SŠ Konjščina. Svakodnevno će se pojavljivati nova pravila kretanja, buka, strojevi, oprema …. Prostori naših škola postaju jedno veliko gradilište, uz koje mi moramo održavati svoju nastavu i omogućiti sigurno kretanje djece i odraslih  Prostor oko škole je ograđen zaštitnom ogradom i pristup nezaposlenim i neovlaštenim osobama je strogo zabranjen. Molimo za razumijevanje sve učenike i njihove roditelje jer će do kraja tekuće školske godine biti promjena u rasporedu učionica u kojima se odvija nastava, ovisno o dijelovima škole u kojima će se izvoditi radovi, te sve ostale korisnike prostora škole što će u svom radu ponekad biti ometani aktivnostima koje će se odvijati na gradilištu. Upozoravamo sve osobe da budu pažljive prilikom kretanja po terenu oko škole, slijede istaknute upute i ne ulaze u ograđeni prostor oko škole. SIGURNOST DJECE JE NA PRVOM MJESTU.

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

objavio: Zoran Vuger   datum: 20. 1. 2020.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Rujan 2020 »

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci