Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM

Kako se osjećaju osobe koje ne mogu bez pomoći obavljati svakodnevne poslove i aktivnosti? S kojim se problemima susreću? Na koje prepreke nailaze?

Odgovore na ova pitanja tražili su učenici 3.b sudjelujući u zanimljivoj i dinamičnoj radionici koju je pripremila i vodila radna terapeutkinja Katica Pukšec.

Na prvoj stanici zadatak je bio podebljati crtež zvijezde gledajući ga samo u ogledalu.

Drugi zadatak bio je u prevelikim skijaškim rukavicama odmotati bombon.

Na sljedećoj stanici učenici su bosonogi, gledajući kroz dalekozor okrenut naopačke, hodali po gumenim preprekama i na kraju lopticom gađali piramidu od kocaka.

Zadnji zadatak bio je isprobati  različite gumene dodatke za prste i olovke koji olakšavaju/ispravljaju držanje olovke i pisanje.

Na kraju sata neki su učenici rekli kako su se osjećali čudno, nesigurno, nekima su aktivnosti bile neobične, a neki nisu mogli shvatiti kako to da su bili neuspješni u rješavanju zadataka.

Zaključili su da se tako vjerojatno osjećaju i osobe koje trebaju pomoć u određenim aktivnostima.

objavio: Draženka Kuzman   datum: 6. 12. 2019.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Rujan 2020 »

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci