Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Europski školski sportski dan

U petak 30.9.2019. obilježen je Europski školski sportski dan. Osnovni cilj obilježavanja ovog dana je  potaknuti djecu  na boravak u prirodi te da se pritom bave nekom aktivnošću. U izvješću učiteljice TZK Marije Karapandže pročitajte kako je ovaj dan obilježen u našoj školi ...

U petak 30.9.2019. obilježen je Europski školski sportski dan. Sve je počelo 6. školski sat. Tada su učenici od 5. do 8. razreda došli na betonsko igralište na kojem je bilo ponuđeno nekoliko aktivnosti. Bio je postavljen poligon za one koji su donijeli role te su se rolali, na košarkaškom su igralištu učenici mogli igrati hakl na jednom košu. Na travi pored betonskog igrališta bili su postavljeni reketi za badminton te su učenici igrali badminton. Između dva drveta bio je rastegnut slackline po kojem su učenici pomažući jedni drugima prehodavali i vježbali ravnotežu. Paralelno su se na nogometnom igralištu odigravale prijateljske utakmice među generacijama, 5. razredi međusobno, 6. razredi međusobno, 7. razredi međusobnu i 8. razredi međusobno. Sudio je u učitelj povijesti Dragan Roksandić. Sve to je trajalo je do kraja 7. sata kada su učenici krenuli kućama. Dan je bio sunčan i topao, u aktivnostima je sudjelovao veliki broj učenika i svi su bili vrlo zadovoljni. Osnovni cilj da se djecu potakne na boravak u prirodi te da se pritom bave nekom aktivnošću je ostvaren.

Marija Karapandža, prof. TZK

objavio: Draženka Kuzman   datum: 8. 10. 2019.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Rujan 2020 »

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci