Dan kruha u našoj školi

23.listopada 2017. u školi smo obilježili Dan kruha. Ove godine tema nam je bila med i proizvodi od meda. Cijeli taj dan bio je posvećen medu i pčelama. Učenici Eko grupe za nas su pripremili kratki program na kojem smo čuli mnoge zanimljivosti o pčelama. U goste su nam došli i učenici Područne škole u Jertovcu. Oni su za nas pripremili kratki igrokaz. Na kraju programa kolače i kruh blagoslovio nam je naš velečasni Milan Pušec.

Učiteljice Blaženka Kocman i Gordana Kralj (voditeljice Eko škole) organizirale su nam lijepi i poučan susret sa pčelarom za sve učenike. Pčelar, naš gost, bio je gospodin Nado Antonina. On je sada u mirovini. Bio je učitelj i nekoliko godina  ravnatelj naše škole. Njegovo izlaganje je bilo jaaakooo zanimljivo i poučno.

Dan smo ZASLADILI slasticama koje su za nas pripremile naše mame i bake. Našlo se tu medenjaka,paprenjaka,medenih pita….baš nam je bilo slatko.

Hvala učiteljicama, mama i bakama na ovako poučnom i slatkom danu!  Fotografije pogledajte u  foto-galeriji!

objavio: Draženka Kuzman   datum: 25. 10. 2017.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.