Dan kruha u našoj školi

23.listopada 2017. u školi smo obilježili Dan kruha. Ove godine tema nam je bila med i proizvodi od meda. Cijeli taj dan bio je posvećen medu i pčelama. Učenici Eko grupe za nas su pripremili kratki program na kojem smo čuli mnoge zanimljivosti o pčelama. U goste su nam došli i učenici Područne škole u Jertovcu. Oni su za nas pripremili kratki igrokaz. Na kraju programa kolače i kruh blagoslovio nam je naš velečasni Milan Pušec.

Učiteljice Blaženka Kocman i Gordana Kralj (voditeljice Eko škole) organizirale su nam lijepi i poučan susret sa pčelarom za sve učenike. Pčelar, naš gost, bio je gospodin Nado Antonina. On je sada u mirovini. Bio je učitelj i nekoliko godina  ravnatelj naše škole. Njegovo izlaganje je bilo jaaakooo zanimljivo i poučno.

Dan smo ZASLADILI slasticama koje su za nas pripremile naše mame i bake. Našlo se tu medenjaka,paprenjaka,medenih pita….baš nam je bilo slatko.

Hvala učiteljicama, mama i bakama na ovako poučnom i slatkom danu!  Fotografije pogledajte u  foto-galeriji!

objavio: Draženka Kuzman   datum: 25. 10. 2017.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.