Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Ukupno: 199327

Poštovani roditelji djece dorasle za upis u prvi razred!

Na temelju obavijesti dobivene od strane Zavoda za javno zdravstvo KZŽ, Služba za školsku medicinu, Ispostava: Zlatar obavještavamo vas da se do daljnjega obustavlja vađenje krvi u medicinsko-biokemijskom laboratoriju te odlazak stomatologu radi ispunjavanja zubne putovnice za djecu radi upisa u prvi razred osnovne škole.

Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavljaju se sve aktivnosti vezane uz upis djece u I. razred osnovne škole.

Osnovne škole i zdravstvene ustanove neće do 4. svibnja 2020. godine provoditi postupak utvrđivanja psihofizičkoga stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole. Stručna povjerenstva škola i upravni odjeli u županijama nadležni za obrazovanje, odnosno Gradski ured za obrazovanje Grada Zagreba, dužni su putem medija, oglasnih ploča odgojno-obrazovnih i zdravstvenih ustanova, neposrednih poziva i na drugi primjeren način obavijestiti roditelje školskih obveznika o novim rokovima rasporeda pregleda.

objavio: Zoran Vuger   datum: 17. 3. 2020.

Nastava na daljinu

Microsoft Teams

(kliknite na poveznicu)

VIRTUALNA ZBORNICA

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

Priloženi dokumenti:
RASPORED ZVONA.pdf

« Prosinac 2020 »

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .