Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Osiguranje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (zą šk.god.2019.-2020.)

Poštovani, roditelji, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku je objavilo poziv a OŠ Konjščina se ponovno prijavila u projekt Zalogajček 4, sa namjerom pomoći roditeljima, te molimo sve zainteresirane roditelje da donesu dokaznu dokumentaciju u tajništvo škole što prije , a najkasnije do 16.8.2019.

Obvezni kriterij pri odabiru najpotrebitije djece koja žive u siromaštvu ili su u riziku od siromaštva za sudjelovanje u projektu je kriterij DJECA IZ OBITELJI KOJE SU KORISNICI PRAVA NA DOPLATAK ZA DJECU.- dokazna dokumentacija za odabir najpotrebitije djece je jedan od slijedećih dokumenata:

• Važeće Rješenje o priznavanju prava na doplatak za djecu  ili
  • Potvrda o isplaćenom doplatku za djecu HZMO-a (Potvrda HZMO-a o isplaćenom doplatku za djecu dostupna je i kroz sustav e-Građani. Navedena potvrda u obliku elektroničkog zapisa izdanog putem servisa e-Građani jednako je dokazno sredstvo kao i potvrda izdana od nadležne područne sluľbe/ureda  HZMO-a) ili
  • Potvrda o visini dohotka i primitka Porezne uprave iz koje je vidljiva isplata dječjeg doplatka

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

objavio: Zoran Vuger   datum: 7. 8. 2019.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Rujan 2020 »

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci
Postovani, Veceras, oko 23 sata, je ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijecu. Navedeni prekid optike je saniran te se ne ocekuju daljnji prekidi. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci appeared first on CARNET .

25.09.2020. 00:04
INFO Ponovno uspostavljena primarna medjugradska veza prema Rijeci