Korisnik:
Lozinka:
Sudjelujemo ...

Zalogajček 4

Ispis statistike od 19. 10. 2015.

Osiguranje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (zą šk.god.2019.-2020.)

Poštovani, roditelji, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku je objavilo poziv a OŠ Konjščina se ponovno prijavila u projekt Zalogajček 4, sa namjerom pomoći roditeljima, te molimo sve zainteresirane roditelje da donesu dokaznu dokumentaciju u tajništvo škole što prije , a najkasnije do 16.8.2019.

Obvezni kriterij pri odabiru najpotrebitije djece koja žive u siromaštvu ili su u riziku od siromaštva za sudjelovanje u projektu je kriterij DJECA IZ OBITELJI KOJE SU KORISNICI PRAVA NA DOPLATAK ZA DJECU.- dokazna dokumentacija za odabir najpotrebitije djece je jedan od slijedećih dokumenata:

• Važeće Rješenje o priznavanju prava na doplatak za djecu  ili
  • Potvrda o isplaćenom doplatku za djecu HZMO-a (Potvrda HZMO-a o isplaćenom doplatku za djecu dostupna je i kroz sustav e-Građani. Navedena potvrda u obliku elektroničkog zapisa izdanog putem servisa e-Građani jednako je dokazno sredstvo kao i potvrda izdana od nadležne područne sluľbe/ureda  HZMO-a) ili
  • Potvrda o visini dohotka i primitka Porezne uprave iz koje je vidljiva isplata dječjeg doplatka

Ravnatelj: Zoran Vuger, mag.inf.

objavio: Zoran Vuger   datum: 7. 8. 2019.

Nastava na daljinu

VIRTUALNA ZBORNICA

VIRTUALNI RAZREDI

4.A       4.B

5.A        5.B      6.A

6.B        7.A      7.B

8.A        8.B

« Srpanj 2020 »

10.07.2020. 15:00
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020. 12:19
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .