Noć muzeja 2018. – SNOVI U LIKOVNOM STVARALAŠTVU DJECE I MLADIH

26. siječnja 2018. u sklopu manifestacije Noć muzeja otvorena je izložba Snovi u likovnom stvaralaštvu djece i mladih (Velika galerija Grada Zaboka). I ove godine uključili smo se u projekt, a izloženi su likovni radovi sljedećih učenika: NIKOLINA MICEK KUŠEK, DENIS ŠAGUD, HANA SVRTAN i MARIJA VILENA GORETA. Mentorica je učiteljica likovne kulture Mirela Duktaj.

Čestitke!

To je vizualni projekt u organizaciji Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok i Pučkog otvorenog učilišta Zabok pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Grada Zaboka. Cilj projekta je objediniti likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola KZŽ zajedno s radovima učenika Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok. Osim toga, zadatak projekta je i umrežavanje županijskih škola u području vizualnih umjetnosti te njihovo zajedničko uključivanje u aktualna zbivanja u kulturi i umjetnosti.

Likovne radove možete pogledati u digitalnom katalogu na linku ispod:

objavio: Zoran Vuger   datum: 5. 2. 2018.

« Rujan 2018 »

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.