Noć muzeja 2018. – SNOVI U LIKOVNOM STVARALAŠTVU DJECE I MLADIH

26. siječnja 2018. u sklopu manifestacije Noć muzeja otvorena je izložba Snovi u likovnom stvaralaštvu djece i mladih (Velika galerija Grada Zaboka). I ove godine uključili smo se u projekt, a izloženi su likovni radovi sljedećih učenika: NIKOLINA MICEK KUŠEK, DENIS ŠAGUD, HANA SVRTAN i MARIJA VILENA GORETA. Mentorica je učiteljica likovne kulture Mirela Duktaj.

Čestitke!

To je vizualni projekt u organizaciji Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok i Pučkog otvorenog učilišta Zabok pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Grada Zaboka. Cilj projekta je objediniti likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola KZŽ zajedno s radovima učenika Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok. Osim toga, zadatak projekta je i umrežavanje županijskih škola u području vizualnih umjetnosti te njihovo zajedničko uključivanje u aktualna zbivanja u kulturi i umjetnosti.

Likovne radove možete pogledati u digitalnom katalogu na linku ispod:

objavio: Zoran Vuger   datum: 5. 2. 2018.

« Svibanj 2018 »

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.