KAZALIŠNA PREDSTAVA "PRAVI PRIJATELJ" U NAŠOJ ŠKOLI

U petak, 17. 2. 2017. učenici nižih razreda 1. školski sat prisustvovali su lutkarskom mjuzikluza djecu „Pravi prijatelj“ kazališta Produkcija Z.

Predstava „Pravi prijatelj“ sadržavala je čak 18 originalnih songova i mnoštvo likova iz poznatih bajka. Pjesmama i pričom  prekrasne lutke govorile su o pravim vrijednostima, prijateljstvu i dobrim djelima koje trebamo činiti jedni drugima. Iz pogleda i zagrljaja naših učenika na kraju predstave, bilo je jasno da su shvatili poruku predstave i prepoznali prave prijatelje kraj sebe.

Produkcija Z je kazalište s  kojim naša škola ima odličnu suradnju. To je ujedno i kazalište s najvećim ukupnim brojem izvedenih predstava u protekle četiri sezone prema DZS-u RH. (Državnom zavodu za statistiku). To govori i o kvaliteti predstava koje izvode.  Fotografije možete pogledati u foto-galeriji!

objavio: Draženka Kuzman   datum: 27. 2. 2017.

« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.